Atrakcje Bocianówki

 

 

BOCIANIE GNIAZDO

Niewątpliwą atrakcją naszej Bocianówki jest gniazdo bocianów, które znajduje się na kominie naszego budynku. Można je obserwować z prawie każdego okna lub ogrodu. Dodatkowo dzięki zainstalowanej kamerze jest możliwość podglądania bocianiego życia on-line poprzez stronę www.bociany.edu.pl .

 

 

 

 

 

LATEM : ALTANKA Z MUROWANYM KOMINKIEM

ZIMĄ : SZKLANY OGRÓD

Do Państwa dyspozycji oddajemy malowniczą altankę, w której można spędzać miłe wieczory. W środku znajduje się grill murowany, ławy i stoły do biesiadowania. Zimą altanka staje się OGRODEM SZKLANYM, w którym można odpoczywać przy ciepłym ognisku a zarazem podziwiać uroki zimy zza szyby.

 

 

 

 

MIEJSCE NA GRILLA

W naszym ogrodzie znajdą Państwo również miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska. Udostępniamy widełki ogniskowe i drewno. Można również skorzystać z kociołka, w którym można przyrządzić sobie danie na grillu.

 

 

 

 

 

FOTEL DO MASAŻU

Po wyprawie górskiej czy dniu spędzonym na stoku narciarskim proponujemy piętnastominutowy masaż na wygodnym fotelu, który pozwolina chwilę zapomnienia oraz przyjemne rozluźnienie.

 

 

 

 

 

 

NIE TYLKO POKOJE, ALE I SAUNA!

 

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy pomieszczenie z sauną, w którym można odpocząć, zrelaksować się i naładować siły. Sauna umiejscowiona jest w klimatycznej piwnicy co dodaje jej uroku i dodatkowo zapewnia komfort prywatności.

 

 

 

 

 

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA

Dla miłośników aktywnego wypoczynku.

 

 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

Miłośników spędzania wolnego czasu na uprawianiu sportu zapraszamy do naszej wypożyczalni.

 

 
DLA DZIECI LATEM:

 

 

TRAMPOLINA

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy trampolinę z której pociechy mogą korzystać do woli.

 

 

 

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Do dyspozycji huśtawka, zjeżdzalnia i wspinaczka

 

ZESTAW DO BADMINTONA

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku! Oferujemy grę w badmintona, która jest wspaniałą zabawą zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Gra polega na przebijaniu nad siatką lotki za pomocą rakietki. Badminton jest grą, w której liczy się czas reakcji, technika, ale przede wszystkim kondycja fizyczna.

DLA DZIECI ZIMĄ:

 

 

SANKI I ŚLIZGI

Dla naszych najmłodszych gości do dyspozycji sanki i ślizgi do zagospodarowania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

 

 

POCZTA KWIATOWA DO TWOJEGO POKOJU!

Wraz z przyjazdem do naszego pensjonatu zbiegło się ważne wydarzenie w waszym życiu lub szukasz niespodzianki na prezent urodzinowy? U nas możesz zamówić kwiaty do pokoju! Może to być dowolnej wielkości bukiet jak i kosz kwiatów.