Atrakcje Bocianówki

 

 

BOCIANIE GNIAZDO

Niewątpliwą atrakcją naszej Bocianówki jest gniazdo bocianów, które znajduje się na kominie naszego budynku. Można je obserwować z prawie każdego okna lub ogrodu. Dodatkowo dzięki zainstalowanej kamerze jest możliwość podglądania bocianiego życia on-line poprzez stronę www.bociany.edu.pl .

 

 

 

 

LATEM : ALTANKA Z MUROWANYM KOMINKIEM

ZIMĄ : SZKLANY OGRÓD

Do Państwa dyspozycji oddajemy malowniczą altankę, w której można spędzać miłe wieczory. W środku znajduje się grill murowany, ławy i stoły do biesiadowania. Zimą altanka staje się OGRODEM SZKLANYM, w którym można odpoczywać przy ciepłym ognisku a zarazem podziwiać uroki zimy zza szyby.

 

 

 

MIEJSCE NA GRILLA

W naszym ogrodzie znajdą Państwo również miejsce na zorganizowanie grilla lub ogniska. Udostępniamy widełki ogniskowe i drewno. Na grillu można również przyrządzić naszą specjalność – kociołek.

 

 

 

KOCIOŁKI

Oferujemy Państwu nasze kociołki, które po wcześniejszym zamówieniu przyrządzamy specjalnie dla Państwa! Wszystkie informacje na temat kociołków znajdą Państwo TUTAJ.

 

 

 

WISZĄCY FOTEL Z DASZKIEM

Idealny do wypoczynku,relaksu lub czytania książek. Konstrukcja pozwala za swobodne poruszanie się leżanki w płaszczyźnie poziomej oraz delikatnego bujania góra-dół.

 

 

 

 

 

FOTEL DO MASAŻU

Po wyprawie górskiej czy dniu spędzonym na stoku narciarskim proponujemy piętnastominutowy masaż na wygodnym fotelu, który pozwoli na chwilę zapomnienia oraz przyjemne rozluźnienie.

 

 

 

 

 

 

 

NIE TYLKO POKOJE, ALE I SAUNA!

Z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy pomieszczenie z sauną, w którym można odpocząć, zrelaksować się i naładować siły. Sauna umiejscowiona jest w klimatycznej piwnicy co dodaje jej uroku i dodatkowo zapewnia komfort prywatności.

 

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW I QUADA

Miłośników spędzania wolnego czasu na uprawianiu sportu zapraszamy do naszej wypożyczalni.

 

WYPOŻYCZALNIA SKUTERÓW

Specjalnie dla naszych gości udostępniamy wypożyczalnię skuterów!

Jeśli lubisz zwiedzać i chcesz zobaczyć okolice Ustronia a nie jesteś amatorem pieszych wycieczek lub po prostu cenisz sobie wygodę, ta propozycja jest dla Ciebie.

Oferujemy skutery 125 ccm

ROMET Black City oraz ROMET White City

(wymagane prawo jazdy kat. B posiadane przez minimum 3 lata)

 

DLA DZIECI LATEM:

 

 

TRAMPOLINA

Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy trampolinę z której pociechy mogą korzystać do woli.

 

 

 

PLAC ZABAW DLA DZIECI

Do dyspozycji huśtawka, zjeżdzalnia i wspinaczka

 

 

 

ZESTAW DO BADMINTONA

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku! Oferujemy grę w badmintona, która jest wspaniałą zabawą zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Gra polega na przebijaniu nad siatką lotki za pomocą rakietki. Badminton jest grą, w której liczy się czas reakcji, technika, ale przede wszystkim kondycja fizyczna.

DLA DZIECI ZIMĄ:

 

 

SANKI I ŚLIZGI

Dla naszych najmłodszych gości do dyspozycji sanki i ślizgi do zagospodarowania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

 

 

POCZTA KWIATOWA DO TWOJEGO POKOJU!

Wraz z przyjazdem do naszego pensjonatu zbiegło się ważne wydarzenie w waszym życiu lub szukasz niespodzianki na prezent urodzinowy? U nas możesz zamówić kwiaty do pokoju! Może to być dowolnej wielkości bukiet jak i kosz kwiatów.